12 Mart 2013

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan 92 TL Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum İş Bankası İşte Üniversiteli kredi kartım ve hesabımdan 2012-1, 2012-2 dönemleri adına toplamda 92 tl hesap işletim ücreti hesabımdan kesilmiştir. Ben yaklaşık olarak 5 senedir İş Bankası müşterisiyim, 5 senedir İşte Üniversiteli kredi kartı kullanıyorum.


İlk defa hesap işletim ücreti kesildi hesabımdan. Hesap işletim ücretinin hesabıma iade edilmesini istiyorum. İade edilmediği taktirde tüketici hakem heyetine başvurarak hakkımı yasal yollarda arayacağım.

Tansu 82 Okunma

Cevaplar

  • Tansu20 Mart 2013

    2006 yılından itibaren kullanmakta olduğum İş Bankası İşte Üniversiteli kredi kartım ve hesabımdan 2012-1, 2012-2 dönemleri adına toplamda 92 tl hesap işletim ücreti hesabımdan kesilmiştir. Geçen hafta iş bankası müşreti hizmetlerine e-mail yoluyla problemimi anlattım ve bana öğrenci olduğunuza dair belgenizi şubenize (İŞ BANKASI-KORDON ŞUBESİ) teslim etmeniz halinde bankamız tarafınıza para iadesini gerçekleştirecektir diye cevap geldi. Ve şubeye öğrenci belgemi götürmeme rağmen hala tarafıma hesap işletim ücretinin hesabıma iadesi yapılmamıştır. İade edilmediği taktirde tüketici hakem heyetine başvurarak hakkımı yasal yollarda arayacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi12 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön