21 Şubat 2013

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan 21€ Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Yaklaşık 16 aydır açık olan vadesiz döviz hesabıma, hesap açıldığından bu yana ilk defa havale geldi, ilk defa hesabı kullanmış oldum. Havale gelir gelmez 21€ hesap işletim ücreti kesilmiş hesabımdan. Ben 5 senedir İş Bankası müşterisiyim, 5 senedir İşte Üniversiteli kredi kartı kullanıyorum.

Aktif olarak senelerdir vadesiz Türk Lirası hesabı kullanıyorum ama ilk defa hesap işletim ücreti kesildi hesabımdan. Lütfen bu hesap işletim ücretini hesabıma iade edin. İade edilmediği taktirde tüketici hakem heyetine başvurarak yasal yollardan halledeceğimden emin olabilirsiniz.

Sefa 38 Okunma

Cevaplar

  • Sefa21 Şubat 2013

    Ben üniversite öğrencisiyim, kullandığım hesap öğrenci hesabı, bu zamana kadar hiçbir İşbankası hesabıma hesap işletim ücreti ödemedim, kredi kartı için kestiğiniz 20 lirayıda iade aldım. Bu hesap işletim ücretinide iade alacağım. Beni zorla tüketici hakem heyetine gitmeme zorluyorsunuz.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön