18 Şubat 2013 #1637685

İş Bankası Öğrenci Hesabımdan 2 Kere Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Kasım ayında hesabımı açtırmak üzere bankaya gittim. Müşteri ilişkileri temsilcisiyle görüştüm ve ona şunu sordum öğrencilerden hesap işletim ücreti alıyor musunuz? Cevap Hayır. Kimliğimi ve öğrenci kimliğimi verdim gerekli işlemleri yaptı hesabımı açtı. 20 gün sonra hesap işletim ücreti kesildi. 18 lira! (fark etmedim)


Sonra; geçtiğimiz 20 gün içinde tekrardan 32 küsür lira daha çekildi hesabımdan bu sefer farkettim hemen şubeye gittim. Hesabımı açan bayana sordum bana hiç birşey demedi boş bir kağıt verdi dilekçe doldurdum tekrar öğrenci kimlik fotokopisini aldı ve bu işlemi yapalı 10 gün oldu hala para yatmadı. Hesabımı kapatmayı düşünüyorum müşteri kıymeti bilinmiyor bu bankada çünkü!

Çağatay 15 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön