29 Ağustos 2013 #1981714

İş Bankası Öğrenci Hesabıma 50 TL Hesap İşletim Ücreti Yansıttı!

İş Bankası Öğrenci hesabım olmasına rağmen 13.08.2013 te 50 TL hesap işletim ücreti alınmış. 6 ayda bir bu ücret alınacakmış öğrenci hesabından da. Bilgilendirme SMS'i veya başka bir bildirim gönderilmedi. Sistemde güncel irtibat numaram kayıtlı. Kesilen 50TL ücretin iadesini istiyorum. Ve benim şikayetim üzerine bana gönderdiğiniz mailde öğrenciliğin bitmesinden sonra 2 yıl daha ücret alınmaz yazmışsınız.

İkameci 21 Okunma

Cevaplar

  • İkameci29 Ağustos 2013

    Şikayetime çözüm bulunamamıştır. Şikayetim devam ediyor. Mailime gelen iletide: Bununla beraber öğrenciliği devam eden ancak hesabı üniversite öğrencisi olarak tanımlı olmayan müşterilerimizin hesaplarına en fazla 2 yıl muafiyet verilebilmektedir. Bu süre sonunda öğrenciliğin halen devam etmesi durumunda yeni tarihli öğrenci belgesinin hesapların bulunduğu şubelere ibrazı gerekmektedir. Yazmışsınız, ben de demek istiyorum ki öğrenci hesabından ücret alınacak diye bilgilendirme yapılmadan 50 tl kesilemez. Öncesinde bilgilendirilseydim öğrenci belgemi tabiki şubeye verme fırsatım olacaktı ama yatırdığım paradan kesildi haberim yokken.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön