30 Mart 2013 #1715028

İş Bankası Öğrenci Hesabı Olmasına Rağmen Kesintiler Yapıyor!

Özellikle hesabımın bağlı olduğu şubeye giderek tanımlama yaptırdım ve sözde "hiç bir masraf, ücret, aidat, yıllık ücret vs." kesilmeyecek öğrenci hesabımı okulun eğitim / öğretim süresini emsal göstererek 2016 yılına kadar uzattırdım.


Fakat üç kuruş birikir zor günümüzde yardımız olur niyeti ile açtırdığım birikim altın hesabımdan "her ay" evet evet doğru okudunuz her yıl da değil "her ay!" Y.H. Altın saklama ücreti 01**/39****9 *MUH.Hesabına aktarma şeklinde bir ibare ile -6.30 TL kesinti yapılıyor.


10 koca aydır da benim hiç haberim olmadan aynı şekilde kesintiler yapılmaya devam edilmiş. Resmen dişimden, tırnağımdan, harçlığımdan, bulduğum gündelik işlerden kazandığım para eridi gitti..

Mehmet 1.418 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Nisan 2013

    İş Bankası hiçbir tebligat göndermeksizin, arayıp haber verip "onaylıyorum!" cevabını almaya gerek duymaksızın veya hiçbir kesinti olmadan bunu bildirip (e-mail, sms gibi hiçbir geçerliliği olmayan saçma bir şekilde değil) itiraz etme hakkı tanımaksızın. Üç kuruş birikir zor günümüzde yardımız olur niyeti ile açtırdığım birikim altın hesabımdan her ay olacak şekilde 10 aydır Y. H. Altın saklama ücreti 01**/39****9 *MUH. Hesabına aktarma şeklinde bir ibare ile -6. 30 TL kesinti yapmıştır. Acilen! Tüm bu yapılan kesintilerin kuruşu kuruşuna aynen hesabıma iade edilmesini istiyorum. Bu mecrada mağduriyetimi gidermezler ise Tüketici H. H. Y 'de hakkımı aramaya devam edeceğimi bildiririm, saygılarımla

  • İş Bankası Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön