20 Nisan 2013 #1754253

İş Bankası Ödeme Beklentisi!

İş Bankası gebze şubesinden Haziran 2012 tarihinde 36 ay vadeli çekmiş olduğum krediyi 18.04.2013 itibarı ile erken kapama işlemi gerçekleştirdim.Sigorta kesintisinin tarafıma ödenmesini talep eden dilekçeyi verdiğimde; 3 hafta 1 veya 2 ay beklemem gerektiğini söylediler.


Mantıksız gelse de işleyiş bu şekilde demekki diye düşünüp dilekçemi verip çıktım. Aynı tarihte Garanti Bankasındaki kredimi kapatıp aynı talepte bulundum.


Az önce internet bankacılığından **bankası tarafından aynı gün içerisinde hesabıma geçtiğini görünce; Saygıdeğer İş Bankası çalışanları, tarafımdan kesilen sigorta masraflarının tarafıma bekletilmeden yatırılmasını istiyorum.

Nuri 82 Okunma

Cevaplar

  • Nuri22 Nisan 2013

    Sayın Bankam; istek ve şikayetleri bize bildir diyorsun da; size bildirdiğimde çok ilgilenen oluyor ya o yüzden yormak istemedim ilgilenenleri o yüzden burdan başvurdum ama sağolsunlar hala ilgilenecekler..

  • İş Bankası Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön