21 Şubat 2013 #1645305

İş Bankası Noter İhbarname Ve Ptt Ücretlerinin İadesini İstiyorum!

Tokat İş Bankası şubesinden Tüketici Kredisi çektim. İlk Kredimi bir kaç kez yeniledim. Buna ilişkin taksitlerim otomatik olarak kesilmekte iken, kurumumuz bankayı değiştirdi. Haliyle ödeme koşulları da değişmek zorunda kaldı. Ben maaşı alana kadar ilgili banka her ay bana ve kefiller olmak üzere 150 TL Noter ihbarname + PTT masrafları olmak üzere tebligat yaptı. Daha sonra ilgili hesabı kapattım. Ancak hesap kapatmaya gittiğimde Faizlerle birlikte 18.000,00 TL. borcumun olduğu söylendi.


Belirtilen miktarla gittiğimde karşıma 22.000,00 TL yakın ödeme çıkartıldı. Neden olduğunu söylediğimde İhbarname noter masrafı ve Ptt masrafı dediler bende bu miktarı ödedim. Fazla ödenen miktarı alabilir miyim?

Mustafa 69 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön