08 Nisan 2013 #1730122

İş Bankası Ne Zaman Hesabıma Para Yatsa Kart Aidatı Çekiliyor!

Yaklaşık 6 ay kadar önce bankanızda bir öğrenci hesabı açtırdım. Açtırırken bana kart aidatı kesileceği şeklinde bir açıklama yapılmadı. Sadece hesabıma ailem vs. tarafından para yatırıldığında, eğer iş bankası hesapları yoksa 4 tl kesim olacağı söylendi. Ayrıca öğrenci hesabı olarak açılan hesaplardan aidat ya da herhangi başka bir masraf adına para kesilmemesi gerektiğini öğrendim.


Ne zaman hesabıma para yatırılsa mutlaka bir miktar param çekiliyor ve kartıma para yatıramıyorum bu yüzden. Ayrıca benden neredeyse her ay para çekiliyor bu aidatın yıllık mı aylık mı alındığını anlayamadım. Lütfen bana ne yapılacağı konusunda bilgi verin. hesabımdan çekilen paraları geri alabiliyor muyum?

Özge 51 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön