03 Eylül 2013 #1991847

İş Bankası Müşterilerini Sözleşmelerini Yenilemeye Zorluyor!

Yıllardır İş Bankası müşterisiyim. Adres bilgilerimi güncellemek için Altınoluk şubeye gittim. Sözleşmemin yenilenmesi gerektiğini söyleyerek güncelleme yapmadılar. Sistem uyarı veriyormuş, sözleşmemi yenilemezsem güncelleme yapamazlarmış. İmzalamadım, sözleşmeyi alıp inceledim. Bir yığın masraf ve komisyon eklenmiş.


Yeni sözleşmeyi imzalamayacağım gibi banka dayatmacı tutumunu sürdürürse var olan sözleşmemi ve kartlarımı da iptal edeceğim. İş Bankası'nın dayatmacı tutumunu kınıyorum. Bankalar bu kadar mı parasız kaldı merak ediyorum? Yetkililerden cevap bekliyorum. Yıllardır var olan sözleşme ne oldu da yenilenmesi gerekti açıklama istiyorum.

Hatice 64 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön