12 Eylül 2013 #2007252

İş Bankası Müşteri Temsilcisine Ulaşılmıyor!

Kredi kartımın şifresini öğrenmek için İş Bankası 444 02 02'yi aradım. Bant kaydında kredi kartı şifresini öğrenme tuşuna bastım. Sırayla kredi kartı ön yüzündeki 16 haneli numarayı tuşladım. Sonra son kullanma tarihini tuşladım. Sonra üç haneli güvenlik numarasını tuşladım. Sonra doğum tarihini tuşladım. Bunca işlemden sonra da kredi kartı şifresini tuşla deniyor.


Zaten ben şifremi öğrenmek için arıyorum. Bilsem ne diye arayacağım? Tekrar bant kaydı onu tuşla bunu tuşla en sonunda sıkıldım kapattım. Ulaşamadığım değerli müşteri temsilcinizden biri beni ararsa kartımı iptal etmek istiyorum.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön