21 Eylül 2013 #2024712

İş Bankası Müşteri Temsilcisi Kampanyaları Müşteriden Kıskanıyor!

19.09.2013 tarihinde İş Bankası müşteri hizmetlerini arayıp alışveriş kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorum özellikle net alışverişlerinden ve 1-2 kampanya söyleniyor bunun dışında kampanyamız bulunmuyor deniliyor ve sitede tesadüfen İş Bankasının kampanyasını görüyorum.


Şimdi 10 tl maxipuanım yüklenmemiş oldu bu durumun giderilmesini talep eder 10 TL
maxipuanımın yüklenmesini özellikle özür dilenmesini temenni eder gereğinin yapılmasını arz ederim.

Erol 117 Okunma

Cevaplar

  • Erol24 Eylül 2013

    Sayın Erol Şengül, Bu e-posta tarafınıza sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz sorununuza istinaden gönderildi. İlettiğiniz mesajınızda yer alan talebinize istinaden müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşme dinlenmiştir. Görüşmede temsilcimizin maxipuan kazanma ile ilgili genel bilgiler ile internet alışverişleri ve anlaşmalı olan firmalarla düzenlenen kampanyalar hususunda bilgiler verdiği tespit edildi. Bu aşamada sizin de farklı bir Bankanın düzenlemiş olduğu kampanya hakkında müşteri temsilcimize bilgi verdiğiniz ve temsilcimizin söz konusu kampanyanın İş Bankası tarafından düzenlenmediği bilgisini ilettiği tespit edildi. Talebinizde belirtmiş olduğunuz 10 TL maxipuan yüklenmesi ile ilgili kampanya detaylarını iletmeniz durumundan gerekli incelemelerin yapılacağını belirtmek isteriz.

  • Erol24 Eylül 2013

    yanlış anlaşılıyorum konuyla ilgili ben farklı banka farklı konuşuyor....

  • İş Bankası Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön