08 Nisan 2013 #1729808

İş Bankası Müşteri Numaramı Değiştiriyorum, Algılamıyor!

İnternetten müşteri şifremi değiştirdiğimde , başarıyla değiştirildi , internet bankacılığı , işwap vs'den artık bu şifre ile giriş yapabilirsiniz demesine rağmen , yeniden giriş yapmak istediğimde şifremi kabul etmiyor. 7158 kodu ile müştei temsilcimizi arayın diye uyarı veriyor.
Müşteri temsilcisiyle görüşmek için de müşteri şifresi soruyor ve burada kısır döngüye giriyor.


Son çare olarak kayıp çalıntıdan birine ulaşarak müşteri temsilcisine yönlendirmesini söylediğimde ise yaklaşık bekleme süresi 18 dk görünüyor. Üstelik ctesi akşamı saat 00:20 ' de oluyor bu olay. Herkesin iş bankasında bir sorunu var sanırım. Acil olarak dönüş yapılmasını bekliyorum.

Hanife 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön