09 Mayıs 2013 #1787861

İş Bankası Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

07.04.2013 günü iş bankası Internet bankacılığından hesap kesim tarihi değişikliği yapmak istedim fakat sistem erteleme/taksitlendirme işlemi uyarısı vermesi üzerine müşteri hizmetleri temsilcisine konuyu ilettim sistemsel sorun denildi kendisine denedi aynı hatayı verdi! Talep oluşturdu fakat sorunum çözülmedi aynı şekilde 07.05.2013 tarihinde tekrar aynı sorunu yaşadım ve hiçbir şekilde bana yardımcı olunmadı.


Yılda iki kez hesap kesim tarih değişiklik hakkım olduğu halde bana bu hak verilmemiştir ben de bundan dolayı kartımı iptal etmek ve hesabımı kapatmak istiyorum ayrıca konuyu BDDK"ya yazılı halde ileteceğim ve iş bankasıyla artık çalışmayacağım.

Tamer 66 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön