16 Mayıs 2013 #1801734

İş Bankası Müşteri Hizmetlerinin Birbirinden Farklı Açıklamaları!

Dün yaptığım alışverişte kredi kartımla taksitli işlemde pos hata verdi.Tekrar denendiğinde de aynı hatayı verince müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalıştım fakat oldukça uzun bir süre hatta kalınca tek çekimle işlemi halletmek zorunda kaldım.


Sonrasında bu hatanın sebebini öğrenmek için 4440202 tekrar aradığımda ilk çıkan temsilci kendileriyle ilgili bir sorun olduğunu telefonu aktaracağı temsilcinin 3 veya 6 taksite böleceğini ve herhangi ek bir ücret alınmayacağını söyledi fakat bağlandığım temsilci sorunun bankayla ilgili olmadığını ve ek bir ücretle taksit gerçekleştirilebileceğini söyledi.Bunları öğrenmem telefonda tam 42 dakikamı aldı.Sonuçta kredi kartımı kapatmak zorunda kaldım.

Hüsne 25 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön