08 Mayıs 2013 #1785880

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

İş Bankası ile ilgili bir problemim var.Kendilerine ulaşmak istiyorum ancak bunu yapmak çoğununuz bildiği gibi pek kolay değil.Belki şubeye gidip işleminizi halledebilirisiniz.Ancak sorununuzu telefonda çözmek istiyorsanız öncelikle müşteri hizmetlerini bağlana bilmek için çaba vermeniz gerekecek. Çünki bir çok tuşlamanın sonunda isterseniz müşteri hizmetlerine bağlayalım seçeneği yok.Neyse uğraşıp müşteri hizmetleri için tuşlamamı yaptım. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için ortalama beklemem gereken süre 28 dakikaymış. Ben uçakla bu kadar zamanda İstanbuldan Ankara'ya uçuyorum. Bence reklamlarda Cem Yılmaz'ı oynatmak yerine daha müşteri hizmetleri yetkilisi işe alın.

Türker 39 Okunma

Cevaplar

  • Türker16 Mayıs 2013

    Bence cavabınız hiç tatmin edici değil.Dün yine Bankamatik önünde iş bankası ile poblem yaşayan bir bayanla karşılaştım.Bankamatike para yatırmış görünmüyomuş.Uzun süre uğraşmasına rahmen müşteri hizmetlerine bağlanamamış.Öncelikle sizin her tuşlama menüsü sonuna isterseniz müşteri hizmetlerine aktaralım seçeneği eklemeniz lazım.Ülkemizin genel kültür seviyesi malum.Çoğu müşteriniz müşteri temsilcisine ulaşamadan teli kapatmak zorunda kalıyor.Gerçi ben ulaşıyorum ama o zamanda bekleme süresi min.25-30 dakika.İşbankası yoğun bir banka olduğunu biliyoruz ama ona görede personel alınsın.Yada müşteri saysını biraz azaltın.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön