10 Mayıs 2014

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

1 yıl önce Maximiles'la aldığım uçak bileti için bu ay kredi kartımdan 2200 tl'lik çekim yapıldığını gördüm. Bunun için değişik tarihlerde 3'er kere müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştığımda kesinlikle ulaşamadım, hat sürekli düşüp durdu, internetten aranmak istediğime dair not bıraktım. 10 gün geçmesine rağmen kimse aramadı.


Tekrar denediğimde yarım gün boyunca müşteri hizmetlerine ulaşmam gene 1 saatimi aldı, ulaştığımda uçuş hattına yönlendirdiler, 4 kerede oraya da bağlanamadım. Sonunda başardığımda sorduğum soruyu müşteri hizmetlerine iletmem gerektiği söylendi. Tek öğrenmek istediğim ise; kredi kartımdan çekilen tutarların nasıl hesaplandığı gibi temel tüketici hakkım? Müşteri hizmeti sıfır.

Başak 329 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön