16 Mayıs 2013 #1800951

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Telefonla Bağlanmak!

İş Bankası Müşteri Hizmetleri'ne telefonla ulaşıp bir şey danışmak için beklemekten Bıktım! Sabrımızı mı sınıyorsunuz anlamıyorum, defalarca arayıp beklemekten sıkıldığım için kapattım, müşteri hizmetlerini aradığımda ulaşmak istiyorum, çok mu şey bekliyorum.


Her seferinde en az 10 dakika bekliyorum. Bu konuda bir şeyler yapılsın lütfen. Ya müşteri hizmetleri diye bir hizmetiniz olmasın böyle olacaksa, ya da bu işi daha iyi yapan bir bankayla yolumuza devam edelim.


Müşteri hizmetlerini aradığımızda ama mecburen 10 dakika bekledikten sonra kapattığımızda dönüş yapmanız çok mu zor.

Ümran 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön