03 Eylül 2013 #1991135

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Zor!

Bankanızdan gelen mesajlardan son derece şikayetçiyim. Sırf bugün tam 4 tane mesaj geldi. Mesaj iptali için bankanızı aradım. İlk 3 aramamda robotlarla konuşup görüşme sonlandırıldı. 4. aramamda yetkili ile görüştüm. Önce müşteri numarası tanımlamak için bin tane bilgi aldı, sonra şifre oluşturmak için.


İşlemler bitince başkasına yönlendirdi. Tam yarım saat görüştük ve tahmini bekleme süremin 16 dakika daha olunca teli kapattım. Saate bir baktım abartısız tam 37 dakika zaman harcamışım ama yetmedi. Bir 16 daha beklemem gerekiyormuş (görüşmeye başlamak için). Yarın ilk iş hesabımı kapatacağım! Tehdit, veya göz korkutma kesinlikle değil. Bu tavrı hakaret kabul ederim. İş Bankası'ndan şikayetçiyim.

Alihan 65 Okunma

Cevaplar

  • Alihan'ın Teşekkür Mesajı05 Eylül 2013

    teşekkürler

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön