27 Şubat 2013

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Zor!

Ben internet bankacılığı açtırabilmek için türkiye iş bankasını aradım ve beni yönlendirmeler sonucunda müşteri temsilcisine bağlanmak için sıfırı tuşladım ve bana ortalama bekleme süreniz 5 dakika dediler. Beklemeye bir başladım tam 15 dakika 17 saniye geçti hala bekletiyorlar. Kendilerine diyorum ki beni bu kadar bekletmeye ne hakkınız var diyorum başka bir yerde farklı bir bölüme bağlanmışım.

Dedim ben şöyle şöyle 15 dakikadır müşteri temsilcisine bağlanmak için beni hatta bekletiyorsunuz dedim biz o kadar bekletmeyiz dedi kız. Tek kelime ile pes diyorum siz müşterilerinize demek saf gözü ile bakıyorsunuz.

Şevket 70 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön