06 Mayıs 2013 #1779579

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Yetersiz!

İnternet bankacılığına giriş yaparken her zaman girdiğim parolayı bir türlü kabul etmedi. Neyse 0850. . ile başlayan no'yu aradım. Şuraya bas, bu numarayı gir, o numarayı gir, şunu gir, bunu gir. . vs. vs diyerek adeta 50 çeşit no, girdim. Ama nafile neyi nasıl yapacağınızı bir türlü anlayamıyorsunuz. Ben parola sıfırlama işlemi yapacağım ama bir türlü yapamadım.


İş bankasının müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil. Ulaşan arkadaş varsa madalya takmak lazım. İnsan haftasonu kartını filan çaldırsa, müşteri hizmetlerine ulaşıpta iptal ettirmesi mümkün değil.

Menderes 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön