07 Kasım 2013

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermiyor!

İş Bankasının maximum puanları yüklenmediği halde ilgileniyoruz vs diye standart bir cevap yazıyorlar ve şikayet hallolmuş görünüyor. Aslında tüketicinin isteği yerine gelmiyor. Belki de hiç gelmeyecek ama cevap yazarak olayı kapatmış ama sorunu çözmemiş oluyorlar. Cevaplanmasına değil de sorun çözmeye bakmalı. Bu durumda İş Bankası oyalama taktiği yapmış oluyor, sorun ise çözülmüyor.

Ahmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Kasım 2013

    bu gün puanın yüklendiği ile ilgili bir mail geldi. ama yinede neden buralara yazılar yazmak zorunda kaldığımı düşünüyorum.aynı şey yine olur mu diye her kampanyaya girmeyeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön