08 Ekim 2013 #2052975

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi!

Öğrenci kredi kartımdan ( İşte Üniversiteli) 20 TL üyelik aidatı kesilmesiyle alakalı 2013.10.07 19:10:36'da müşteri hizmetleri aradım işlemlerim hızlı olabilmesi için müşteri numaram ve cep anahtar ile giriş yaptırdım. Ortalama bekleme süresi 13 dakika olduğu söylendi sistem tarafından bekledim 16. dakikada yetkiliye bağlanma sesi geldiğinde hat kesildi.


Tam olarak konumum Kadıköy Belediyesinin önü olduğu için telefonun çekmemesi gibi bir ihtimal olamayacağı için sistem kaynaklı bir sorun oluştuğunu tahmin ediyorum onun üzerine tabiki bana geri dönüş yapılmadı. Sorun şu ki 16 dakikanın sonunda 5 TL'lik bir telefon ücreti yansıdı bana, suç benim değil ama ceza bana kesildi ve işlemimi halledemedim.

İsmail 47 Okunma

Cevaplar

  • İsmail09 Ekim 2013

    "Müşterilerimizin Çağrı Merkezi aramalarından dolayı faturalarına yansıyan ücretin Bankamızdan tahsili talebinizin karşılanması imkanı bulunamadığını üzülerek belirtiriz." bunu bende biliyorum işlemlerim halledildiği sürece ücret konusunda beninde bir itirazım yok ancak sisteminizde oluşan hatadan dolayı benim ücret ödemem mantıklı değil.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön