28 Mart 2013 #1711566

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Personeli Sabırsız!

27.03.2013 saat 23:55'de müşteri hizmetlerini 2 soru sormak için aradım. Yaklaşık 16-17 dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisi ile konuşmaya başladım.Müşteri temsilciniz daha soruyu duymadan cevaplamaya ve başından savmaya çalışıyor. Sizi dinleyip neden bahsettiğinizi veya ne istiyor olabileceğinizi düşünmüyor.


Birinci sorumu bir şekilde atlattıktan sonra, ikinci soruma; swift ücretlerine geldim. Ama ne mümkün! Ben bir soru sorarak hattı yeterince meşgul ettim, başka soru hakkım yoktu temsilciniz için. Bana bunlar şurada yazıyor, burada yazıyor gibi kendi üzerine vazife olmayan bir üslupla cevaplar verdi ve son olarak da telefonu suratıma kapatarak konuşmayı sonlandırdı.

Semih 62 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön