19 Şubat 2013 #1642027

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çok Bekletiyor!

19.02.2013 tarihinde telefon bankacılığı vasıtasıyla aradığım iş bankası müşteri temsilciliğine bağlanma sırasında telesekreter tarafından 5 dk bağlanma süreniz var denmesine rağmen beni 15 dk beklettiler .


Ayrıca teknolojinin bu denli geliştiği bir çağda müşteri temsilcisinin tek tuşla doğru temsilciye bağlayamaması biraz daha insanları bekleterek paralarını alalım düşüncesinde olduklarını ne yazık ki gösteriyor.


Bankanın müşteri temsilciliğinin güvenilir ve sözünde duran zamanında bağlantıyı yapamayan bir oluşum olduğundan sıkıntılıyım ve şikayetçiyim. ayrıca müşteri temsilcileri bilgi konusunda yetersiz biri farklı diğeri farklı bilgi veriyor ve zaman kaybına yol açıyorlar.

Kubilay 36 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön