23 Kasım 2015

İş Bankası Müşteri Hizmetleri Bekletme Süresi

Yasa falan hak getirsin. 13 dakika bekleyeceksin diyerek 25 dakika insanı hatta bekletmek haksızlıktan başka bir şey değildir. Bir sorun çözeceğiz alt tarafı, günde iki defa her seferinde 20 dakika, yarım saat hatta sadece temsilciye bağlanmak için bekletilmez insan. Atatürk'ün bankasıymış birde.

Ozan 67 Okunma

Cevaplar

  • Ozan29 Kasım 2015

    Hala çağrı merkezi ne ulaşarak bildirirsin diye yazmis hiç utanmadan. Biz ulaşamıyoruz diyoruz o hala 0850... bir şey bir şeyi ara diyor. Gemi azıya almışlar, top gibi oynuyorlar bizimle. Kötülükler sizinle olsun.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön