13 Nisan 2015 #3171920

İş Bankası Muhabir Banka Adı Altında Kayıt Dışı Kayıp Para!

Türkiye'den İş Bankası aracılığı ile hesabıma para yatırıldı bu yatırılan para ufak bir miktar 400 dolar, ve anı zamanda 9,90 dolar SWIFT vergi artı olarak ödendi ve makbuzu var internet bankacılığı ile yapılmış bir işlem ayrıca.


Ancak elime ulaşan para 366,5 bankayı arayıp sorulduğunda söylenilen şey muhabir banka bu parayı alıyor deniyor. Ancak hiçbir şekilde makbuza yansımıyor yansımadığı gibi de ne müşteri hizmetleri, neden çevrim içi temsilcileri bu paranın neye göre ve ya % kaça göre olduğunu söylemiyor, makbuzda bu rakımı görmek istediğinizde ise sizi başından savarak bankaya şikayet dilekçesi ile başvurmamı istiyor. Bu kayıt dışı kaybolan 33,5 doların makbuzunu istiyorum, vermiyorlar.

Baris 630 Okunma

Cevaplar

 • Baris04 Mayıs 2015

  kaç gün geçmesine rağmen hala bir sonuca ulaştırmış değiller... .

 • Baris15 Nisan 2015

  Yurt dışı ve yurt içi para transferi yapacaksanız iş bankasını kesinlikle kullanmayın. Size hiç söylemeden paranız kayıtsız olarak ortadan kaybolabilir

 • Baris13 Nisan 2015

  Müşteri temsilcisi arandı konuşuldu. İnternet üzerinden sürekli bankaya gitmem söylendi ben yurt dışındayım. Bankanızı ziyaret edemem. Bende herkese açık bir şekilde bu yönle yazmaya karar verdim. Bu kesilen ve makbuza yansıtılmayan 33,5 dolar makbuza yazılana kadar. Tüm dünyada bulunan şikayet platformlarına bu hakkınızda bu tür mesajlar bırakacağım. (Aynı şikayet yarın İspanya, Ukrayna, amerika, Almanya, ingiltere, rusya gibi şikayet platformlarında kendi dillerinde bu tür şikayetler bırakmaya sürekli olarak devam) İnsanların dikkatli olmaları konusunda uyarılarım devam edecek. Kayıt dışı olarak bu parayı aldığınıza inanmak zor. Şikayetim var web sitesine teşekkür ederim 6 gündür sürekli aynı cevapları almaktan sıkıldım.

 • İş Bankası Temsilcisi13 Nisan 2015

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön