08 Şubat 2014 #2283886

İş Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisini Kampanyası!

İş Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanya kapsamında Şaşmaz'da bulunan "Artem Oto Pratik" servisine müracaat ettim. Buz kazıyıcıyı verdiler cam suyunu ilave ettiklerini söylediler ve kontrol sonucu fren balatalarının ve rotların değişmesi gerektiğini söylediler. Bende rotların "Görgülü Kardeşler" yetkili servisinde 27 Şubat 2013 tarihinde değiştiğini gösteren faturayı gösterdim.


Bim'den aldığım su ile donmayan cam suyu dondu, iki gün sonra girdiğim muayenede yaptıkları far ayarı kusurlu çıktı, değişmesi gerektiğini söyledikleri rotlar kusursuz çıktı. Acaba fatura ettikleri antifirizi eklediler mi fren balatalarını boşuna mı değiştirdiler?

Tahir 140 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön