23 Nisan 2013 #1758587

İş Bankası Mevduat Hesabından Talimatsız Aktarma!

İş bankası İşteÜniversiteli kart kullanıcısıyım. Kredi kartı ve mevduat olmak üzere 2 ayrı alternatif kullanıyorum. Kredi kartını harcamalar ve ihtiyaçlarda mevduatı ise para biriktirme amaçlı kullanıyorum. Mevduat hesabımda 650 lira para vardı fakat 17. 04. 2013 tarihinde talimatım olmaksızın; Virman/4****03 şeklinde 43. 06 lira para kesintisi oldu. Şikayetçiyim ve paranın kartıma geri ödenmesini talep ediyorum.

Çağ 33 Okunma

Cevaplar

  • Çağ23 Nisan 2013

    herkese yazılan standart bir açıklama verilmiş hiç tatmin edici değil en kısa zamanda resmi tatil bitiminden sonra en yakın subeye gidip dilekce vereceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön