14 Şubat 2013

İş Bankası Memur Hatası Nedeni İle Alınan Hesap İşletim Ücreti İade Edilmedi!

T.C İş Bankası'nın web sitesinde üniversite öğrencileri adına hesap açılması durumunda öğrenci belgesi getirdiklerinde öğrenim süresi sonuna kadar hesap iş. ücreti (+vergisinin) alınmayacağı yazmaktadır.


Bende bu bilgiye dayanarak öğrenci olduğumdan öğrenci belgemle beraber 2011 yılının 2. döneminde İstanbul İş bankası Zincirlikuyu şubesinde hesap açtırdım fakat memur hatası sebebi ile hesabım öğrenci hesabı olarak tanımlanmadığından benden 3 dönem arka arkaya toplam 125, 66 TL ve yine 6, 28 TL de vergi kesilmiştir. İtirazım sonucu 15, 66 TL hesabım iade edildi fakat memur hatasından kaynaklanan bu hesap işletim ücretine ait 6, 28 TL paramın iade edilemeyeceği söylenmiştir. Şikayetçiyim.

Kadriye 42 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön