24 Ocak 2014 #2253877

İş Bankası Maxipuanlarımı Yüklemedi!

İş Bankası 1043*** numaralı müşterisiyim. 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında Yılbaşı kampanyasına katıldım. Kampanyanın tüm gereklerini yerine getirdim.


Müşteri hizmetleri tarafından da hepsinin anlaşmalı iş yerleri olduğunun teyidini aldım. 2 defa müşteri hizmetlerine kayıt bırakmama rağmen hala kartıma maxi puan yüklenmemiştir. İtiraz etmeden İş Bankası'ndan hakkımızı alamıyoruz. Vermeyeceklerse kampanya yapmasınlar. Kampanya kapsamındaki 55 tl maxipuanın en kısa zamanda kartıma yüklenmesini rica ediyorum.

Ahmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2017

    Uzun uğraşlardan sonra sorunum çözüldü. Teşekkür ederim.

  • Ahmet27 Ocak 2014

    Henüz çözülmedi. Beklemedeyim.

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön