03 Eylül 2013 #1989994

İş Bankası Maxipuan Kazanamamam Konusunda Sağlıklı Bir Bilgi Vermedi!

Yaklaşık 7 yıldır aktif olarak İş Bankası Maximum&Maximiles kredi kartını kullanmaktayım.3 yıldır aktif olarak aylık ortalama 10.000.00-TL kredi kartından çekim yapılmakta.Son zamanlarda yaptığım alışverişlerde maxipuan kazanamıyorum. Konuyu telefonla müşteri hizmetlerine taşıdım fakat sağlıklı bir şekilde aydınlatıcı bilgi alamadım. Bana sadece anlaşmalardan prosedürlerden bahsetmeye çalıştı.


Belki alışveriş yapılan yerlerden anlaşması falan bitmiştir diye ikna etmeye çalıştı.Müşteri ilişkileriyle görüştükten sonra birkaç alışverişte puan aldım fakat aradan geçen son bir ayda puan alamıyorum.Bu süre zarfında mail gönderdim ama hala geri dönüş alamadım.Bu durumun biran önce düzeltilmesini istiyorum.

Cemal 78 Okunma

Cevaplar

  • Cemal03 Eylül 2013

    Yukarıda şikayetimde de belirttiğim gibi bahsettiğiniz yöntemleri denedim.Fakat kurumsal internet sitenizden geri dönüş alamadım, çağrı merkezindeki arkadaşlar ezberledikleri cümleleri tekrarlıyor.sorun çözmek için cevap vermiyorlar sadece bir şekilde ikna etmek için ve cevap vermiş olmak için çaba gösteriyorlar.Çağrı merkezi ile görüşmemde bana söyledikleri puanla ilgili kampanyanın bitmiş olabileceği, anlaşmalı firmaların sitenizde yer aldığı şeklinde.bu görüşmenin ardından yapılan alışverişte birkaç kez düzensiz olarak puan verildi. ben verilen puanları sitenizde yer alan "Bize Ulaşın" linkinden size gönderdim ama hala geri dönüş alamadım.Ayrıca sürekli alışveriş yaptığım firmalar hala sitenizde yer alan anlaşmalı kuruluşlar listesinde bulunuyor.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön