08 Ocak 2014

İş Bankası Maximum Yılbaşı Kampanyası!

Yılbaşı Kampanyası adı altında 6-31 Aralık 2013 tarihleri yapacağınız 100 TL ve üzeri tutardaki 5. alışverişinize tam 55 TL MaxiPuan hediye kampanyasına katıldım. 5 alışverişi yaptıktan sonra sıkıntı çıkmasın diye müşteri hizmetlerini aradım dedim ben 5 alış veriş yaptım, kampanyadan yararlanabileceğim dimi de 1 dk bakalım dedi. Başladı saymaya şu geçerli şu geçersiz şu kampanya dahil mi bilmiyorum vb. sonuç dedim en kısa sürede size dönülüp bilgi verilecek.

Sonra söyle mesaj geldi: ISBN402309145 referans numarasıyla 28.12.2013 tarihinde Bankamıza ulaşan mesajınız en kısa sürede değerlendirilecektir. 8. alış veriş sonunda 950 tl harcadım. 4.78 TL maxipuanım oldu.

Yavuz 168 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön