17 Ağustos 2013

İş Bankası Maximum Puan Kampanyalarına Katılamıyorum!

İş Bankası tarafından Maximum puan kazanma kampanyaları hakkında telefonuma mesaj gelmekte ve bu kampanyalara katılmam için gerekenler de belirtilmekte. Yalnız istedikleri bilgileri yazıp 4402'ye mesaj atıyorum mesaj iletiliyor, ama herhangi bir cevap alamıyorum. bu konu hakkında 4-5 sefer iş bankası müşteri temsilcileri ile görüştüm ve şikayet e-mailleri yolladım. Her defasında bir defalığına mahsus olmak üzere kampanyaya katılımım sağlandı ama hep belirtmeme rağmen devamlı bir çözüm bulunmadı.


Umarım daha önce de değişik firmalarla olan sorunlarımın çözümüne vesile olan "Sikayetvar.com" bu sorunumun çözümüne de vesile olur.

İbrahim 346 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim28 Ağustos 2013

    aradan 12 gün geçmesine benimle iletişime geçilmedi. kusura bakmasınlar ama reklamlardaki müşteri odaklı banka sadece reklamlardaymış.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön