31 Temmuz 2017 #9016454

İş Bankası Maximum Kredi Kartımdan 59 TL  Kart Ücreti Kesildi

Değerli İş Bankası, ekstremde 59 TL yıllık kredi kartı ücreti kesilmiş. Bu aidatın (yıllık kart bedeli) 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasa düzenlemelere aykırıdır.


İlgili İş Bankası Maximum kartımı 2013 yıllarımdan beri kullanıyorum. Bu nedenle 59 TL kart ücretini Türkiye İş Bankası'ndan kredi kartıma iade edilmesini rica ediyorum.

Ziya 645 Okunma

Cevaplar

  • Ziya01 Ağustos 2017

    Sayın Türkiye İş Bankası, yıllık kart aidatı iadesini tabelinde bulundum fakat red cavabı ulaştı. Geçen sene talep ettiğim anda soruguz sualsiz iadesi yapılırken bu sene ısrarla sizlere dönmeme rağmen hala iade yapılmıyor. Bu şekilde olmasının sebebini ve talebimin tekrardan değerlendirmeye alınmasını rica ederim. Aksi durumda aktif olarak kullandığım fakat alışverişlerde pek avantajı olmadığı için kartı iptal ettireceğimi bilmenizi isterim.

  • İş Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön