05 Mart 2014

İş Bankası Maximum Kart Aidatı Kesintisi

2008 yılından beri İşte Üniversiteli kullanıyordum. Halende üniversite öğrencisiyim. Geçenlerde kartımın süresi doldu yeni kartımı normal maximum kart olarak eve gönderdiler,kullanmaya başladım hemen kart aidatı kesmişler.


Aradım müşteri hizmetlerini sözleşmenizde yazıyordur dendi. Ben 2008 de imzaladım o sözleşmeyi öyle bir şeyde olduğunu zannetmiyorum. İmzalamış olduğum da İşte Üniversiteli sözleşmesidir. Maximum kart normal değil. Ücretin iadesi lütfen gerçekleştirilsin. Müşteri olarak memnun olduğum bir bankada bunun olması hiç hoş değil senelerdi kullanıyorum,lütfen beni mağdur etmeyin.

Gökhan 80 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön