19 Eylül 2013 #2020502

İş Bankası Maxi Puanlarımı Yatırmadı!

Daha öncede size yazdım. İş Bankası müşteri numaram 6****0. Kliksa'da yapılan kampanyada 1000 TL üzeri alışveriş yaptım. 100 TL'lik puan yatırılacaktı. Hala yatırılmadı. Sürekli mail göndermeme rağmen müşteri hizmetlerini aramama rağmen en kısa sürede dönülecek deniliyor.


Kısa süre 12 gün olmasa gerek. Koca İş Bankası herhalde 100 TL üzerine yatmaz. Beni bu bankadan nefret ettirdiniz. 24. 000 TL'lik fonum var. Otomatik ödemelerim var. Kredi kartlarım var. Hepsini iptal ettireceğim. Bana dönülmediği takdirde, mahkemede hakkımı arayacağım.

Nuri 40 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön