29 Ağustos 2013

İş Bankası Maxi Puanlarımı Vermedi!

İş Bankası'nın 4543******** numaralı Maximum Kredi Kartını kullanmaktayım. Kredi kartı borçlarımı zamanında ödemekteyim. Bu kartımdan ziynet (altın) eşya alımında banka bana Maxi puan veriyordu. Ancak son alışverişimde bu puanları vermedi. Bu kartımla ziynet (altın) eşya alımımda iş yeri düzeltmesi adı altında bana Maxi puan yatırılmaktaydı.


13/08/2013 yine aynı iş yerinden ve aynı pos cihazından 137 TL'lik ziynet (altın) eşya alımı yaptım. Ancak bu son alışverişimdeki Maxi puanlarım yüklenmedi. Diğer aylarda aynı şekilde yapıyor ve Maxi puanlarım yükleniyordu. Konunun incelenerek gerekli düzenlemelerin yapılmasını istiyorum.

Yaset 37 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön