26 Mart 2013 #1706619

İş Bankası Maxi Puanlarıma El Koydular!

İş'te Üniversiteli olarak açtırdığım işbankası kredi kartıma gelen üyelik aidatını iptal ettirdim. Sağolsunlar iptalini sağladılar. Sonradan birdaha yaşanmıyacağını sorduğumda bu seferlik iptal ettiklerini söylediler. Ama kredi kartımı alırken bana böyle bir bilgi verilmemişti, sizden hesap işletim ve aidat ücreti alınmayacak denildi.


Ben de bu durumdan ötürü rahatsız olduğumu belirttim ve iş bankasına kartımı kapatmak ile ilgili yapılması gereken işlemler hakkında bilgi maili attım, sonrasında kredi kartımın iptal edildiğini söylediler bide isteğim üzerine, ben sadece kartın kapatılması adına bilgi almak istemiştim. Ayrıca maxipuanlarım da gitti ve banka geri vermiyor, borçtan da düşmüyorlar.

Erdi 57 Okunma

Cevaplar

  • Erdi18 Temmuz 2013

    Bidaha işbankasıyla hayatta çalışmam.

  • Erdi27 Mart 2013

    Haksız yere kanunların bile yasakladığı, kart alanlara kesinti olmayacak diyerek söz verdiğiniz üyelik aidatlarını alıyorsunuz. O da yetmiyor sırf bu yüzden kapattım kartımı, maxipuanlarımıda kullanamıyorum. Ne büyük bir saçmalık. İş bankası için çok büyük paralar sanırım bunlar.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön