04 Şubat 2014 #2274888

İş Bankası Maxi Puan Yüklenmedi!

Teknosa.com kampanyasından kazandığım 75 TL puan yüklenmedi. Söz verdikleri son iş gününde de yüklenmeyince müşteri temsilcisini aradım, cevap olarak daha vaktimiz var(23:59'da bitiyormuş) Nasıl bir yaklaşım içindeler anlamadım.


Normal şartlar altında benim müşteri olarak işin peşinden koşmamam gerek. Hem arıyorum, hem bekleyin diyorsunuz. İstediğim şey çok basit bir şey. Hesabıma puan tanımlanacak. Bir kaç saat için yapılacak bir işe 7 iş günü süre veriyorlar, daha sonra arayınca sıraya alınıyorum. Ben buna müşteri kalitesi derim İş Bankası.

Özgür 80 Okunma

Cevaplar

  • Özgür07 Şubat 2014

    Puanımı hala yatırmadılar. Kredi kartını iptal edin dedim, iptal etmediler. Çok merak ediyorum siz orada ne iş yapıyorsunuz?

  • İş Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön