19 Eylül 2013 #2021559

İş Bankası Maxi Puan Yüklemesi Yapılmadı!

BP maxipuan kampanyasına sms ile katılımı sağladım kampanya koşullarını gerçekleştirdim. İş Bankası tarafından kampanyadan kazandığım BP'de harcamak için 30 TL maxipuan kazandığıma dair telefonuma mesajla bilgilendirildim kampanya kapsamındaki 30 TL maxipuanın en geç 26 ağustosta kredi kartıma yüklenmesi gerekirken hiç bir şekilde kartıma puan yansıması olmadı.


İş Bankası müşteri hizmetlerine şikayet olarak bildirimde bulundum. Daha sonra 2 defa daha aradım bana ''işlem kaydı oluşturuldu en kısa sürede aranacaksınız'' cevabı verildi. Oysa ki herhangi bir sebeple isteğim dışı sık sık arayıp bilgilendirme yapmak istiyorsunuz ama 14- 15 gün geçmesine rağmen hala arayan olmadı, sorunum çözülmedi.

Hakan 88 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı13 Mayıs 2014

    puan yüklendi ve benzin aldım

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön