02 Ekim 2015

İş Bankası Maxi Puan Yanıltmacası!

BP ile yapılan anlaşma ile 15 Temmuz-30 Ağustos arası 4 kere 100 TL yakıt alımına 25 TL MaxiPuan söylenmişti. Bu tarihler arasında kurallara uygun 6 tane BP harcamam var ama puan yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri kampanyanın her BP' de geçerli olmadığını söyledi.


Madem kampanya yapılıyor şu noktaların aydınlatılması lazım.
1.Kampanya hangi istasyonlarda geçerli.
2.Koca koca maxi puan afişleri yazan istasyonlardan alışveriş yapan biri olarak her istasyona sormam mı lazım?
3.Hadi istasyonların bazıları katılmıyor ve ben koca koca kampanya afişleri olan istasyonlardan almama rağmen yinede yüklenmediyse, o zaman istasyonların en az %30' u kampanyaya katılmıyor demektir.

Fikret 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön