23 Mart 2015
Yorum Yap
#3132587

İş Bankası Maksipuan Tekrar Alınmış

İş Bankası Maksimum kredi kartı kullanmaktayım. Sevgililer gününe özel kampanyaya katılmış olup 30 TL maksipuan kazandım. Kredi kartıma harcamam için yüklendi 15.03.2015 tarihinde kartımda puanım olduğu için harcamamı yaptım. Fakat 16.03.2015 tarihinde harcanılmış puan tekrar geri alınmış eksiye düştüm.


Müşteri hizmetleri ile görüştüm sistem mesai saatinde çalıştığı için puanım geri alındığı söylendi. Saçma olduğunu söyledim o zaman hesabımda görülmese idi harcama yapmayacaktım dedim böyle saçmalık olamaz dedim herhangi birşey yapamayacaklarını söylediler. O zaman kampanyayı ona göre planlayın dedim 30 TL maksipuanımı geri istiyorum.

Ertugrul 459 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler