23 Ocak 2014 #2253180

İş Bankası Maksi Puanlar Yüklenmedi!

Yıllardır İş Bankası müşterisiyim. Son senelere de İş Bankası'nın düzenlediği kampanyalardan da faydalandım.Fakat son 2-3 aydır dikkatimi çeken bazı konular oldu. Özellikle maksi puan kazanmak için bazı koşulların yerine getirilmesi konusunda.


Kampanyadan faydalanabilme koşulları arasına işlemlerin İş Bankası maksimum pos cihazı kullanılarak yapılması şartı getirilmiş. Ben böyle bir tuhaf koşul görmedim. Alışveriş yaparken hangi pos cihazı uzatılırsa ona şifremizi giriyoruz.


Onca kalabalıkta kasiyerler ve biz bunlara mı dikkat edeceğiz. Koşulların değişmesi gerektiği kanaatindeyim. Diğer bankaların kampanyalarında böyle bir zorunluluk yok. Bu durum devam ederse de alışverişi başka banka kartından yapardım.

Serkan 100 Okunma

Cevaplar

  • Serkan27 Ocak 2014

    bu konuyla ilgili herhangi bir dönüş olmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön