İş Bankası Mağdur Ediyor

Mahmut Mahmut28 Mart 17:00

Güvendiğimiz iş bankası diye kredi kullandık ama malum sebeplerden dolayı kredi gecikmesi oldu ve başka banka kartlarıma kullanıma kapatma kararı yani bloke koydurmuş. Bu geçen süreçte işbank'a olan borcumu ödememe rağmen diğer bankalara konulan blokeyi kaldırmıyor ve şubeye yönlendiriyor. İş Bankası online bloke 0 online blokeyi açmıyor ama borcu ödemediğinde otomatik aramayı biliyor. Maalesef katı kuralları ve acımasız banka bir daha asla kullanmam. Acil dönüş yapmasını bekliyorum işbank kendine gel. Bu arada malum sebeplerden dolayı şubeye yönlendirmek ne demek oluyor virüs varken sokağa korkudan çıkamıyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mahmut 30 Mart 12:49

İs bankasının dönüş yapmasını hala bekliyorum.

profile-icon Mahmut 29 Mart 01:04

İş Bankası üzerine düşen görevini yap üzerimdeki blokeyi kaldır borcumu ödedim ama hala engelsin diğer bankalara bloke koydurmak ne oluyor hadi koydurdugun gibi blokeyi kaldirda göreyim.

İş Bankası Logo İş Bankası 29 Mart 00:49

Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler