16 Nisan 2013 #1745953

İş Bankası Mağdur Edildim!

T.C. İş Bankası'ndan tüketici kredisi aldım ödemelerim her ayın 18 de. 2013 Mart ayına ait kredi taksitimi 19 Mart da ödedim.Taksit ödeme günü bir gün geçtiği için Mart ayı kredisini ek hesabımdan almış. Ben de Mart ayı taksitimi ödemek için İş Bankası Cağaloğlu Şb. gittim ve ödemeyi yaptım.


Fakat 15 gün sonra telefonuma bir mesaj geldi. ***No'lu ek hesabınız ödenmediğimden gecikmeye girmiştir. 14.5,81 TL. ödemeniz gerekmektedir, diye, bunun üzerine bankaya gittim benim mart ayına istinaden 19 Mart da yatırmış olduğum parayı Nisan taksiti olarak hesaba geçmişler, ek hesaptaki borcu kapatmamışlar ek hesaptan çekilen para 14.81 TL faiz ile benden talep edilmektedir. Mağduriyetimin giderilmesi.

Metin 20 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön