04 Nisan 2013 #1724117

İş Bankası Maaşımı Hapsetti!

Çalıştığım kurumun yaptığı anlaşma gereğince maaşımı üç aydır İş Bankasından alıyorum. Önce aynı kurumda ve aynı görevde çalıştığım arkadaşımdan Eft ücreti kesilmezken benden 2.5 TL kesinti yapıldı.İtiraz ettim onun daha önceden açtırdığı bir hesap dolayısıyla kesinti yapılmadığı cevabını aldım ama şuan maaş aynı, kurum aynı dedim sonuç olumsuz .


Vazgeçtim paramı çekip eski bankama yatırır işlerimi hallederim dedim bankamatik kartımı 50 km uzaktaki şubeden (Konya Yunak) değilde Konya Akşehir şubesinden almak istedim. 14 martta verdiğim dilekçem 20 gündür sonuçlanamadı. Sorumlu kim yok ! Bugün git yarın gel. Bütün işlerim aksadı. Daha önce bu kadar kötü bankayla çalışmamıştım, bezdim.

Halil 55 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön