16 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1903937

İş Bankası Maaşım Olduğu Halde Limitim Artırılmıyor!

İş Bankası' na defalarca limit artırma talebinde bulunmama rağmen hiçbir artırımda bulunmuyor. Üstelik maaşlı çalışan olduğum halde 45****62 kart numarakredi kartı hesabım 600 TL limite sahip. Aylık gelirim en az 835 TL olup limitimin 600 TL olması hiç mantıklı değil.


Son kez limit artırma talebinde bulundum. Eğer kredi kartı limitim maaşımın 2 katı olan 1670 TL yapılmaz ise tüm borçları ödeyip kartımı kapatacağım. Sürekli internet alışverişi yapıyorum ve 600 TL ile asıl almak istediklerimi alamıyorum. Hep az ücretli alışverişlerimi yapabiliyorum. Artık İş Bankası' nın beni kısıtlamasından bıktım. Başka bir bankanın kredi kartını kullanacağım.

Ali Ali 80 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler