15 Ağustos 2013

İş Bankası Maaş Komisyon Kesintisi!

İş Bankası'yla çalıştığım firmanın maaş anlaşması bulunmaktadır. Hesabımda maaş hesabı. Buna rağmen banka tarafından hesabımdan 50 TL işlem ücreti kesilmiş. Bankalardan edindiğim bilgiye göre maaş müşterisinden bu şekilde ücret kesilmemesi gerekiyor. Bankanın müşteri hizmetlerine ve web sitesinden şikayet kısımlarına ne yazık ki ulaşılamıyor.


Bankayla ve firmamla defalarca görüştüm. Firmam tarafından maaş anlaşmam olduğu ve kesintinin iade yapılabileceği iletildi. Bankada bu yönde bilgi verdi fakat herhangi bir dönüş olmadı ayrıca hesabımın açıldığı şubeden gidip başvurun diye bir fikir attılar. Bu mümkün değil, ben İstanbul'dayım hesap Giresun'da açılmış. Çok acil dönüş lütfen.

Selver 62 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön