01 Temmuz 2014

İş Bankası Maaş Kartını Hala Göndermedi!

Eşim tayin olması nedeni ile yeni okulun anlaşmalı olduğu İş Bankası Gaziantep İbrahimli Şubesinde maaş hesabı açtırdı. 15 gün sonra bankamatik kartınız gelir dendi. Aradan 15 gün geçmesine rağmen maaş kartı gelmedi.


4 temmuz yani bu Cuma günü akşamı eşim İstanbul'a gidecek 2 ayda gelmeyecek. Bankamatik kartım eşime teslim edilsin diye dilekçe vermek üzere Şubeye gitmiş. Dilekçede kabul edilmemiş. İstanbul'dan hesap cüzdanı ile para çekip havale masrafı ödemek istemiyoruz.


İş Bankası'nın bizi mağdur etmemesini ya Cuma gününe kadar Bankamatik kartını göndermesini yada vekalet dilekçesini kabul etmesini talep ediyoruz.

Harun 593 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön