24 Haziran 2014

İş Bankası Maaş Kartından Hesap Kesim Ücreti Alındı

İş bankasında maaş kartım bulunmaktadır. Fakat bu karttan "2014/1.Dönem Hesap. İşletim Masrafı" başlığı altında 47,62 TL +%5 ücret kesilmiştir. İş Bankasını aradığımda bana maaşlarımın personel maaşı olarak yatırılmadığı söylendi fakat kontrol ettiğimde Maaşım "Mayıs 2014 Personel Maaşı" olarak yatırılmış.

Bunu çözmenin tek yolunun ise bankaya kadar gidip dilekçe doldurmam olduğu söylendi. Ayrıca kartı işe başladığımda maaş kartı olmasını söyleyerek açtırmama rağmen maaş kartı olarak işaretlenmediği söylendi. Aynı sorunu başka banka ile de yaşadım. Bu ücretin tarafıma iadesini ve hesap kartımın maaş kartı olarak düzeltilmesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Yavuz 209 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön